Parafia

Parish: Mission / Reference: Ethnic Communities

    Pragniemy powitać wszystkich odwiedzających tę stronę internetową oraz odwiedząjacych nasz kościół. Obecna strona jest pomocą w informacji i komunikacji dla naszych parafian oraz osób z zewnątrz. Może być też okazją do zapoznania się z historią i architekturą kościoła. Najważniejszą działalnością parafii jest duszpasterstwo: Msze św., Sakramenty, Nabożeństwa, Misja i Ewangelizacja oraz współpraca z organizacjami polonijnymi. Ważną rzeczą jest duszpasterstwo dla mieszkańców okolicy w której znajduje się parafia. Do naszego kościoła przychodzą osoby polsko i angielsko języczne. Od wielu lat parafię irlandzką a potem po irlandzką tworzyli Włosi, Portugalczycy a później też Polacy. Wiele rodzin i małżeństw jest mieszanych. Roztaczamy nad nimi duchową opiekę. Przede wszystkim jednak jest to duszpasterstwo polonijne. Dziękujemy wszystkim naszym parafianom i wszystkim przybywającym do naszego kościoła za wsparcie modlitewne i dobroczynne. Dziękujemy wszystkim naszym dobrodziejom i pamiętamy o nich w modlitwie. Wszystkim zwiedząjacym i wszystkim gościom życzymy miłego pobytu. Niech patronowie naszej parafii Św. Michał Archanioł i Św. Antoni z Padwy wstawiają się za wami. Zapraszamy do naszej parafii!
    (Duszpasterze)


Komunikat


Chrystus Zmartwychwstał!

Prawdziwie Zmartwychwstał!

Nasze Wielkanocne przeżywanie wygląda inaczej. Wszyscy jesteśmy poddani próbie wiary z powodu światowej pandemii. Drodzy Parafianie pozdrawiamy Was serdecznie. Podczas okresu zamkniętych kościołów z powodu koronawirusa proimy was o kontakt poprzez internet: e-mail, telefonicznie lub listownie. Wasze ofiary możecie wysyłać korespondencyjnie - listownie. Wszystkim serdecznie dziękujemy za Waszą wytrwałość. Prosimy o uczestniczenie w liturgiach za pomocą Internetu, Radio i Telewizji. Podajemy we wiadomościach kilka informacji na ten temat. Z Bogiem! I niech Matka Boża Królowa Polski ma w opiece Naród Polski w Polsce i na emigracji - Polonię Zagraniczną oraz wszystkie rodziny, starszych, chorych i samotnych. Pozdrawiają Was duszpasterze O. Marek i O. Adam


Komunikat


PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

Przełożona z 12 maja 2020 r. na termin późniejszy. Prawdopodobnie drugą połowę czerwca. Dokładny termin zostanie ustalony z p. Katechetką i Rodzicami.

BIERZMOWANIE

Przełożone z 25 kwietnia 2020 r. na termin poźniejszy. Prawdopodobnie na jesień. Dokładny termin zostanie ustalony i ogłoszony.