START MSZE ŚWIĘTE NABOŻEŃSTWA SAKRAMENTY BIURO BIULETYN KAPŁANI
KOMITET ORGANIZACJE KOMUNIKATY KONTAKT Parafie Polonijne Inne Linki reklamy

Watykan Zakon Prowincja Kustodia Diecezja


Tuż przed Bożym Narodzeniem otrzymaliśmy od naszego Prowincjała Ojca Wojciecha Kuliga list z prośbą o pomoc dla Oliwki, potrzebującego dziecka adoptowanego przez jego kuzynkę. A oto jego treść:

Moi drodzy.
W załączniku akcja akurat na Boże Narodzenie i tuż po. Informacja przesłana przez moją kuzynkę i jej męża. Zbierają na badanie i zabieg dla swojej córki, niestety muszą to zrobić w Niemczech ze względu na brak dostępności leczenia w Polsce. Z padaczką Oliwki borykają się od jej urodzenia. Ci dobrzy ludzie nie tylko, że adoptowali dwie bliźniaczki, a jedna z nich to Oliwa, ale są dla nich rodzicami na medal. Kto może pomóc będę wdzięczny, jeśli nie prześlijcie info do swoich znajomych. Pozdrawiam świątecznie.
Ojciec Wojciech

Chętnych do udzielenia pomocy prosimy o odczytanie ZAŁĄCZNIKA. Zawarta w nim informacja o możliwości przekazania jednego procenta podatku przy wypełnianiu PIT dotyczy osób rozliczających się z podatku w Polsce, natomiast osoby spoza Polski mogą pomóc przez wpłatę dowolnej kwoty na konto Fundacja dzieciom „Zdążyć z Pomocą” podane w załączniku.

Czas ucieka, wieczność czeka!
Panie Boże, ratuj świat od zagłady! Matko Boga i Matko nasza, opiekuj się nami!